Zayıflatan ve Yağ Yakan Tilya Kürü Nasıl Yapılır?

00:52Son günlerde arama motorlarında en çok aranan kelimelerden biri "Tilya kürü". Benimde ilk kez bir TV programında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu dan gördüğüm bu kürü, kendi üzerimde denedim ve gerçekten işe yaradığını gördüm. 1 ay boyunca düzenli olarak bu kürü uygularsanız vücdunuzdaki yağ metobolizmasını çalıştırdığı için zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.


Tilya kürü için gerekli malzemeler


  • 10 Gr. Ihlamur
  • 10 Gr.Kuşburnu
  • 5 Gr. Altın otu
  • Su

Tilya Kürü Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle suyu bir tencere içinde 3 bardak suyu ekleyin ve kaynatın. Kısık ateşte kaynayan suyun içine öncelikle kuşburnunu, ıhlamuru ekleyin ve 5 dakika kaynatın. 5 dakika sonunda altın otunu ekleyin. Karıştırıp, yaklaşık 10 dakika kaynatın.Daha sonra bir sürahinin içine alarak soğumaya (ılık) bırakın. İçebileceğiniz kıvama geldikten sonra kullanabilirsiniz.


Tilya kürü nasıl kullanılır?

 Hazırlamış olduğunuz tilya kürünü sabah,öğle ve akşam aç karnına yemeklerden 10 dakika önce 1 bardak tüketebilirsiniz. Aynı şekilde Sabah ve Akşam olmak üzerede günde 2 defa tüketilebilir.


UYARI
 
BEKLENMEDİK BİR ETKİ GÖRMENİZ DURUMUNDA HEKİMİZ İLE GÖRÜŞMENİZDE TAVSİYE VAR. AYRICA TABLETE GİREN VE TİLYA KÜRÜ DİYE SATILAN HİÇ BİR HAPA İTİBAR ETMEYİN VE KESİNLİKLE KULLANMAYIN.

You Might Also Like

0 yorum

Reklam Alanı